איך לבחור חברה לאחסון אתרים?

הקמתם אתר אינטרנט חדש? זה הזמן לבחור חברת אחסון אתרים שאצלה תאחסן לכם את האתר ותסייע לכם להעלות אותו מעלה במעלה תוצאות החיפוש ולעבוד עליו ללא כל תקלות. כיום, ישנם עשרות רבות של חברות לאחסון אתרים. בכל אזור בארץ, ובפרט באזור המרכז, תוכלו למצוא חברות אחסון אתרים רבות מאוד. איך תדעו מי הטובה מכולם עבור האתר שלכם? איזו חברת אחסון אתרים אכן תצדיק את שמה ותעניק לכם את השירות הטוב ביותר? מספר כללי מפתח שיסייעו לכם בבחירה החשובה:

מבחן התוצאה

כל חברת אחסון אתרים המכבדת את עצמה מציגה באתר האינטרנט שלה את רשימת הלקוחות העובדים עמה. בלי לחשוש, הרימו את הטלפון וצלצלו לכמה לקוחות אקראיים. בדקו עמם – האם חברת האחסון אכן עמדה במבחן התוצאה? האם הם אכן מעניקים שירות מקצועי ומטפלים באופן מיידי בכל תקלה? וכמובן –  האם הם מרוצים משרותיה של החברה וממליצים לכם לעבוד עמה. תתפלאו, אך מכמה שיחות טלפון שכאלו תוכלו לקבל מידע רב שיסייע לכם בהחלטה – איזו חברת אחסון אתרים טובה יותר?

תקופת מבחן

אין זה משנה באיזו חברה לאחסון אתרים תבחרו – בדקו כי יש לכם נקודם יציאה קרובה ככל האפשר. למשל, תקופה ראשונית של שלושה חודשים. שלושת החודשים הללו ישמשו בעבורכם תקופת מבחן בה תוכלו להתרשם מן החברה לטוב ולרע ולהחליט האם להמשיך ולהשתמש בשרותיה. אל תתחייבו לתקופות ארוכות מבלי שאתם בטוחים ביכולת של החברה ובאיכות השירותים שלה.

שירותים נלווים

חברת אחסון אתרים מקצועית היא חברה אשר מעניקה גם שירותים נלווים כמו גיבוי לעסק על פני שרתים מאובטחים ברמה הגבוהה ביותר, שירותים הקשורים לרישום הדומיין של האתר שלכם, שירותי תמיכה שונים ועוד. בחרו חברה המציעה מגוון שירותים כאלו, זה יאפשר לכם לקבל כמה שירותים להם אתם זקוקים תחת קורת גג אחת ולחסוך עבודה מול כמה וכמה ספקים שונים כאשר אתם לא באמת נדרשים לכך.

בנוסף, זה יכול לחסוך לכם בעלויות כי תקבלו חבילת שירותים כוללת במחיר מוזל יותר ממה שיתומחר כל שירות בנפרד, כל אחד בחברה אחרת.