איך מבצעים פירוק מרצון של חברה?

פתחתם חברה, ניסיתם להפעיל אותה אך בסופו של דבר אתם מבינים כי זה לא עובד. כשלונות חוזרים, מטרות מפוספסות, קשיים כלכליים או עוד מגוון רחב של סיבות אחרות, כל אלו יכולים להוביל אדם לבצע פירוק מרצון של חברה.

ישנם מקרים בהם מדובר בהליך פירוק חברה לא פעילה, על מנת לא לשלם מיסים מיותרים או אגרות שונות ללא צורך, וישנם מקרים בהם מדובר בהליך פירוק מרצון של חברה ממש רגע לפני פשיטת רגל ועל מנת לא להגיע להליכים אשר יגבילו את האדם בהווה ובעתיד ויכניסו אותו לתסבוכת כלכלית משמעותית.

בכל מקרה, אם אתם חושבים כי הגיע הזמן לבצע את ההליך הזה, חשוב שתעשו אותו נכון על מנת להיות בטוחים בסיום הפירוק כי סיימתם את התהליך בשלמותו ולא נותרו עניינים פתוחים אשר ישפיעו עליכם מאוחר יותר.

 

תנו למומחים לבצע עבורכם את העבודה

אם אתם רוצים לבצע פירוק מרצון של חברה ולהיות בטוחים כי הפירוק יבוצע בצורה טובה ונכונה, רוצים להיות בטוחים שלא תגלו מאוחר יותר עניינים פתוחים או בעיות מול הרשויות השונות,  תנו למומחים לבצע עבורכם את העבודה.

פנו אל עורך דין מקצועי ומומחה בהליכי פירוק מרצון של חברה אשר יבצע עבורכם את הפירוק ואל תוותרו על כך.

לא מעט פעמים אנו שומעים על אנשים אשר ניסו לחסוך בהליך הזה ולבצע אותו בעצמם ובסופו של דבר גילו כי הניסיון הזה לחיסכון, עלה להם ביוקר.

 

הכינו את עצמכם לקראת התהליך

אם אתם רוצים להיות בטוחים כי התהליך יבוצע על הצד הטוב ביותר, אתם חייבים להבין כי מדובר בתהליך שיכול לקחת זמן. בכדי להתייחס אל כל הפרטים הקטנים ביותר ולסגור את הכל על הצד הטוב ביותר, נדרש זמן, ולכן גם אם פניתם אל איש מקצוע שיבצע פירוק מרצון של חברה עבורכם, אל תצפו שזה יסתיים בתוך כמה ימים. בהתאם לסוג החברה, הגודל שלה, חובות כספיים וכדומה, יוכל איש המקצוע להעריך עבורכם את הזמן הנכון.