דברים שכאי לדעת לפני שמזמינים דיו למדפסת למשרד

מהם הסודות שבאמת כדאי להכיר לפני שרוכשים דיו למדפסת? כיצד תדעו שבחרתם דיו איכותי שצפוי לשרת אתכם לאורך זמן ללא נזילות, ייבוש ותקלות אחרות? דיו למדפסת הוא מוצר צריכה שמעטים יודעים באמת איך לרכוש. כמו ברוב תחומי החיים, אנשים סבורים כי חנות שמוכרת דיו יקר במרכז העיר היא ספקית איכותית וחנות שמתמחרת ב- 70% פחות עושה זאת מפוזיציה: המוצר לא טוב. בפועל, זו פשוט הבנה לא נכונה של שוק הדיו, כי ההיפך הוא שנכון. גם חנות שמוכרת ב- 70% פחות ממחיר השוק היא חנות מרוויחה ואפילו נמצאת ברווח גדול יותר מחנות היוקרה. בעוד חנות היוקרה צריכה להתמודד עם השכירות במחירי מרכז העיר, ולהתעסק ביבוא מחשבים וטכנולוגיה במקביל לדיו, החנות בעלת המחירים הזולים תתעסק אך ורק בדיו, תתמחה בנושא ואפילו לא תפעל מנכס נדל"ני אלא ממחסן במינימום עלות. התנהלות כזו מאפשרת לה להשקיע בדיו באופן יותר מקצועי, לערוך בדיקות מעבדה יותר טובות ולהגיע למצב של מכירת מוצרים איכותיים ביותר.

החנויות האיכותיות מוכרות דיו למדפסת באינטרנט ב- 70% חיסכון ביחס למחיר הממוצע

חנות איכותית היא קודם כל איכותית בעיניו של ספק הדיו, הישות שמייצרת את הדיו או לכל הפחות מייבאת אותו רשמית מהיצרן בחו"ל. הוא זה שמוכר לה את הדיו לצרכי שיווק וכשהוא רואה שהיא מטפלת בדיו באופן מקצועי, בוחנת אותו בעיני נץ במעבדה ייעודית ומקדמת לו מכירות בלי החזרים, הוא מתגמל אותה במחירי רכש זולים במהרה. קידום זה מאפשר לחנות לחתוך עוד ועוד מחירים ללקוח הסופי, עד כדי הגעה ל- 70% פחות מהמחיר הממוצע בחנויות אחרות.

משלוחים מחנויות איכותיות – יתרון עסקי מובהק

עוד בעיה שישנה בתחום הדיו היא הגעת המוצרים ללקוח, שצריך להתמודד לא פעם עם נקודות איסוף מרוחקות ובעייתיות. דיו למדפסת שמסופק על ידי חברה עם שירות משלולים מגיע עד לכתובת העסקית וחוסך לכם המון משאבי זמן, בנוסף למשאבים מוניטריים בפועל.