הכל על קורס סקיפרים מחיר, מסלול ויתרונות הלימוד

קורס סקיפרים הנו מסגרת לימוד להשטת יאכטות. אם אתם מעוניינים לפצוח בקריירה חדשה ומכניסה במיוחד, המאפשרת לכם גם לצאת לדרך עצמאית עם יאכטה משלכם וגם לעבוד כשכירים בחברות השטה, קורס סקיפרים פותח בפניכם אפיקים אלו. מהם הדרישות לקבלת הרישיון? לימוד קורס סקיפרים ומעבר מבחנים רשמיים לקבלת הרישיון. עבור קורס סקיפרים מחיר כולל גם את שעות הלימוד, גם את שעות התרגול וגם את האגרה עבור המבחנים, בהמשך הדרך. בשלב הראשוני משלמים על מסגרת הלימוד בלבד, ומי שמעוניין להמשיך להוצאת הרישיון יוכל להסדיר את התשלום בהמשך לאגרת הבחינה.

המסלול

המסלול כולל לימוד נושאים שונים הקשורים להשטת יאכטות: נהיגה, פרישת מפרשים, מתיחת מפרשים, קיפול מפרשים, הכרת מערכות קשר בתא הקברניט, הכרת תפקידי השייטים שיהיו תחתיכם, ועוד. בשעות הראשונות לכל מפגש ייערכו שיעורים בכיתות לימוד קטנות. בשעות האחרונות ללימוד יתבצעו תרגולים במרינה שבהרצליה, על יאכטות המהוות את רכוש בית הספר. ליאכטות אנו נעלה בליווי מדריכים שיתפקדו כסקיפרים ובמקביל ילמדו אתכם את התפקידים שעליו לבצע. משיעור לשיעור, עצמאותכם בתרגולים תלך ותגבר עד אשר תוכלו לתפקד כסקיפרים באופן מלא.

התקדמות השיעורים

השיעורים יחולקו לנושאים שונים העוסקים בשיט, ממערכי שיעור פונקציונאליים שגרתיים כמו נהיגה, מפרשים וקשר ועד מהלכי חירום, חילוץ נוסעים שנפלו למים, תפעול מערך הצלה במקרה של סופה, ועוד. יילמדו סוגי קריאות לעזרה לאיתותים מול מגדלי בקרה בנמלים או מול יאכטות אחרות במקרה של תקלה בלתי מתוכננת.

פרוצדורת ההתקשרות

כשאתם בוחרים היכן ללמוד קורס סקיפרים הרצליה היא המקום לעשות זאת. בבית הספר ניתן להתקשר עם צוות הקורס על בסיס שיעורי ניסיון מועטים ולשלם במועד שתקבע ההנהלה, אשר ממנו התלמיד מחויב לקורס. ניתן לשלם מחיר עסקי לבעלי חברות ועסקים המבוסס על תעריף מופחת אשר מספק את אותם תנאי לימוד. ההטבה ניתנת על בסיס רישום מרובה של תלמידים משורות בית העסק שלכם לבית הספר. בכך, אתם יכולים גם ללמוד עם חבריכם לעבודה, גם ליהנות ממחיר טוב וגם ללמוד השטת יאכטות בסביבה מוכרת. תרגול לצד החברים והמכרים הוא אחת החוויות המרגשות והיא גם מעצימה את חוויית הלימוד עצמה ומאפשרת לכם להפנים היטב את החומר הנלמד.