המדריך המלא לרכישת דיו או טונר למדפסת

לפני שאתם ממהרים לחנות שליד ביתכם לרכוש את מחסנית הדיו הבאה או את הטונר לרכישה בטווח הזמן הקרוב, חשוב להבין כי אלו מוצרים שחשוב מאד לדעת להחזיק אותם. לכן, מומלץ לעשות מאמצים עליונים לוודא שהחנות שמולכם מקצועית ומחזיקה רק במוצרי איכות. כמו כן, המציאות בה מחכים הרבה זמן למשלוח, או שהמוכר בכלל לא מדבר אתכם אם אין לידכם אדם ש- "מבין במחשבים" – לא צריכה להיות. חנות טונרים ודיו טובה צריכה לתת שירות טוב לכל אחד, כולל משלוחים נגישים עד לכתובת. במדריך שלפניכם תוכלו לקרוא כיצד להגיע לחנות הדיו והטונרים הטובה ביותר עבורכם.

ודאו כי החנות מבצעת משלוחים דרך האינטרנט

שירות זה יחסוך לכם בשיחות טלפון ויאפשר לכם בקלות להגיע למוצרי טונרים ודיו מועדפים. כמו כן, כשמזמינים משלוח מהאינטרנט הוא נקלט הרבה יותר מהר במסופי החברה מאשר בהזמנה טלפונית, ועל כן צפוי להגיע אליכם מהר יותר. חנות אשר פותחת את האופציה להזמין מהאינטרנט – עושה רבות למען הלקוח ומאפשרת לו שירות ברמה הרבה יותר טובה מאשר כשהחנות היא טלפונית או פרונטלית.

בררו כיצד מחזיקה החנות במוצרי הדיו והטונרים שברשותה

האם יש לה מעבדה עם נסיינים מנוסים שבודקים את המשלוחים ובמקרה הצורך מחזיקים לספקים ששלחו משהו לא סביר? האם יש בחנות מערך שמירה קפדני של הטונרים והדיו, למשל סידור נכון על המדפים בסדר כרונולוגי? האם המוצרים מוחזקים בטמפרטורה קרירה ולא חשופים לחום? כל אלו חייבים להתבהר כאשר אתם באים בהסכמי ספקים עם חנות דיו למדפסת או טונר לפני שאתם מזמינים משם מוצרים ונהנים מקשרי ספקים ארוכי טווח.

ודאו כי החברה מספקת לכם משלוחים מהירים ומעניקה שירות מעל ומעבר כבר בשלב ההזמנה

במידה ואינכם בטוחים מה להזמין באינטרנט, ודאו כי ניתן להשאיר טלפון ולקבל שיחה מנציג שירות אדיב שיסייע לכם לבחור את הדיו או הטונר הנכון. במידה ואתם זקוקים למשלוח, ודאו כי הוא יוצא מהר ומגיע עד לכתובת, ולא לנקודת איסוף אמצעית כלשהי באזור. בדרך זו, אתם מבטיחים לעצמכם שירות בוטיק בכל הקשור אל דיו ומוצרים מתכלים אחרים כמו טונרים לייזר למיניהם.