חדרי בריחה לילדי בית ספר

רוצים לארגן טיול בית ספרי או יום גיבוש איכותי? רוצים לתת לילדים חוויה ייחודית ומעצימה וליצור ערך מוסף לטיול שלכם? אם כן, חדרי בריחה יכולים להיות האופציה הטובה ביותר עבורכם.

חדרי בריחה יסייעו לילדים ללמוד על עבודת צוות, על שיתוף של כל החברים במשימה והיתרונות של העבודה המשותפת, הם יאפשרו לילדים להתנסות באתגרים מורכבים וליהנות מההישג בפתירת החידה והאתגר, והם יאפשרו גם לילדים החלשים והשקטים יותר להביע את עצמם, להשמיע את קולם ולתרום למשימה המשותפת, מה שגם יגביר את הביטחון העצמי שלהם ואת הערך שלהם בעיני שאר החברים וילדי הכיתה.

התאמה לגיל הילדים

היום זה לא בעיה למצוא חדרי בריחה, אך לא כל חדר בריחה יכול להתאים לילדים בגילאי בית ספר. ישנם חדרי בריחה המציעים אתגרים קשים מידי אשר לא יתאימו לילדים בגילאים צעירים, והתסכול מכך שהם לא הצליחו לפתור את האתגר רק יעיב על החוויה כולה וישיג את המטרה ההפוכה מזו שציפיתם לה.

לכן, חשוב מאוד לבחון את האפשרויות השונות ולבצע השוואה בין כמה חדרי בריחה המציעים אתגרים המתאימים לגילאי הילדים, כך שכולם יוכלו להשתתף באתגר ובחוויה, עדיין ירגישו מאותגרים מידי, אך זה יהיה אתגר שבמאמץ משותף יצליחו לפתור אותו.

התאמה לגודל הקבוצה

עוד דבר שחשוב לבדוק לפני שבוחרים חדרי בריחה לילדי בית ספר הוא התאמה של החדר לגודל הקבוצה. אם אתם יוצאים עם קבוצה של 10 ילדים, רוב החדרים יוכלו להתאים, אך בקבוצות גדולות יותר לא כל חדר בריחה יוכל להתאים. במקרים כאלו ניתן לבחור במתחם בו כמה חדרי בריחה וכך גם ליצור תחרות בין הקבוצות השונות – מי מצליח לפענח את האתגר ולצאת מחדר הבריחה מוקדם ככל האפשר.

לסיכום, חדרי בריחה יכולים להעניק יתרונות רבים לתלמידי בית הספר, ומה שחשוב הוא להשקיע מספיק זמן בבדיקה ובאיתור חדרי הבריחה המתאימים ביותר עבור הקבוצה עמה אתם יוצאים.