טיפים לבחירת קורס יזמות נדל"ן

מחפשים תחום חדש להתפתח בו? גם אם לא למדתם או הוכשרתם אקדמית או מקצועית בעבר, אתם עדיין יכולים להדביק את הפער מול חבריכם עם ההשקעה הטובה ביותר שניתן לעשות בישראל: השקעה בנדל"ן. מדריכי קורס יזמות נדל"ן יוכלו להכווין אתכם ממצב של מרדף אחרי הזנב של עצמכם בעבודות שכירות למצב שאתם קונים נכסים ומרוויחים עליהם במכירות עתידיות. כיצד ניתן להגשים זאת בקלות? באמצעות בחירת מסגרת לימוד טובה. כאן אנו נלמד אתכם מה אתם צריכים לדעת כדי לבחור קורס השקעות בנדלן שיתרום להסבתכם המקצועית.

טיפ מס' 1 – ודאו כי הקורס עוסק בכל סוגי השקעות הנדלן

בין אם אתם מחפשים השקעות בנדלן מניב בערי הביקוש (תל אביב, הרצליה, גוש דן, ירושלים וכד') ובין אם מדובר באקזיט עם תשואה יפה לרווח-מכירה, אתם צריכים קורס השקעות בנדלן שילמד אתכם את כל האפיקים. במסגרתו, תוכלו ללמוד כיצד לאתר נכסים להשכרה כהכנסה קבועה ומניבה וכיצד למצוא הזדמנויות מכירה בלתי חוזרות שיהפכו את עסק הנדל"ן שלכם לאקזיט מצליח בדיוק כמו חברות ההזנק (סטרט אפ) ומשקיעי המניות המצליחים.

טיפ מס' 2 – בדקו האם בקורס מלמדים על שיטות מינוף נדלן יעילות

  1. מינוף באמצעות ליווי בנקאי ברכישת דירות באזורים ייעודיים בפריפריה.
  2. מינוף באמצעות שעבוד נכסים קיימים.
  3. מינוף באמצעות ביצוע פרויקטים לא נדלניים על קרקע חקלאית: קבלת היתר לבניית אטרקציות עליה.

שיטות המינוף הללו צריכות להילמד במסגרתו של קורס יזמות נדל"ן. הן אלה שיגדילו את העסק שלכם כעסק מכירת והשכרת נדל"ן ויהפכו אותו למתקדם ביותר בפרק זמן קצר.

טיפ מס' 3 – מומלץ לברר אודות מודלי הערכת נכסים

במידה ואתם שוקלים לרכוש נכס, חשוב שהקורס יקנה לכם כלים לנתח את כדאיות ההשקעה: ישנם כל מיני סימנים מקדימים המעידים על הנכס ככדאי לרכישה או לא. קורס השקעות בנדלן צריך ללמד אתכם לזהות סממנים בתוך הנכס המהווים יתרונות וחסרונות (משופץ, חדש, מוזנח, ממוקם במיקום עם חלונות מוסתרים, מכיל נוף, ועוד), לצד סממני חוץ שאין לכם שליטה עליהם (ממוקם ליד מערכת חינוך טובה וחזקה, השכנים ברמה גבוהה ולא מסוכסכים, העירייה ביטלה תוכניות ייזום ובנייה, ועוד). גורמים שליליים בסממני החוץ נקראים "איומים" בניתוח נדל"ני ומספיק שיתהווה אחד מהם בשביל שהנכס לא יהיה כדאי להתיישבות או השקעה. זאת, בשונה מסממנים שליליים בתוך הנכס אותם ניתן לתקן.