טיפים למציאת עורך דין הגירה לישראל להוצאת ויזת לימודים

מעוניינים ללמוד בישראל אבל אין לכם אשרת שהייה? אשרת תלמיד א/2 מאפשרת להסדיר את הלימודים בישראל כחוק. אשרה זו ניתנת לכל מי שהתקבל ללימודים בישראל תוך הצגת אישור הקבלה והוכחת כוונה להירשם לאותו מוסד וללמוד בו בתקופה הנדונה.

חשוב לבסס את ההתנהלות עם עורך דין מומחה לאשרת לימודים לישראל

משרד עורך דין הגירה לישראל המתמחה בוויזת הלימודים א/2 יסייע לכם רבות לקדם את הנושא. במשרד ינחו אתכם עם אלו טפסים לגשת ואלו אישורי לימודים ומסמכים נוספים לספק. המשרד יאגד מסמכים אלו ויגיש בשמכם בקשה סדורה לקבלת אשרת שהייה בישראל לצרכי לימודים מסוג א/2.

על עורך הדין לעדכן את מבקשת הבקשה בפרטי אשרת א/2

האשרה מאפשר לכם ללמוד בבתי ספר יסודיים, תיכוניים, אקדמאים וישיבות. על מגיש הבקשה לצרף אישור קבלה ללימודים מטעם המוסד הלימודי, אישור על תשלום שכר הלימוד, הוכחות על אמצעי מחיה, תמונות עדכניות של המגישים, תעודת לידה מקורית וכמובן דרכון בתוקף. מסמכים אלו יאוגדו, ויישלחו על ידי משרד עורך דין הגירה לישראל לצורך הנפקת ויזת א/2 לצרכי לימודים בתי ספר, ישיבות ובמוסדות אקדמאים בהם בכוונתכם ללמוד.

קהלי היעד של בקשת אשרה א/2

כל מי שהתקבל ללימודים בישראל, ברשותו אמצעי מחיה בתוך ישראל והוא זקוק לאשרת שהייה. קהל זה למעשה כבר הסדיר את התשתית למחיה בישראל ומה שנשאר הוא השגת אשרת א/2 למימושה בפועל, כחוק. קהלי יעד אלו יכולים לפנות אל עורך דין הגירה לישראל לצורך הסדרת האשרה.

כדאי לדעת: אזרחות אמריקאית

משרד עורך דין הגירה לישראל מטפל גם בבקשות של ישראלים המבקשים להסדיר אזרחות אמריקאית. ההסדרה מתבצעת או דרך בקשה לגרין קארד, אותו ניתן להסדיר בצינורות המקובלים (משפחה בארה"ב, באמצעות המעסיק וכד') או דרך הוצאת ויזת E-2 ליזמים עסקיים גדולים שבכוונתם לפתוח עסק שישפיע על חלקים גדולים מארה"ב ולא יתמקד בשווקים מקומיים ברמת הערים והמחוזות. על כך ניתן לקרוא בהרחבה בפרק E-2 במחלקת ההגירה בארה"ב. מומלץ להיוועץ עם עורך דין מומחה לשם הסדרת המסלול המיטבי ביותר עבורכם שיוביל לקבלת אזרחות אמריקאית. את האזרחות מקבלים על בסיס אמון ומחיה ארוכת טווח בארה"ב, נישואין לאדם שהוא בעל אזרחות אמריקאית וכד'. אבל גרין קארד ניתן לממש דרך משרד עורכי דין והוא יוביל למתן אזרחות לעומדים בתנאים.