טיפים מקצועיים לבחירת חנות דיו למדפסות

בחירת חנות דיו או טונרים אינה צריכה ואינה יכולה להיות שרירותית, אלא להתבסס על משתנים איכותיים: טיב אחזקת מחסניות דיו ואחסון טונרים שונים. טיב קליטת משלוחים, החזרת פגומים והבטחה שהלקוחות יזכו רק למוצרים איכותיים. כמו כן, חשוב שתהיה היכולת לספק את המוצרים במחירים זולים בין אם הם מקוריים ובין אם הם תחליפיים. חנות דיו טובה צריכה לחסוך ללקוח כ- 70% מעלויות ההדפסה מלפני כן.

טיפ מס' 1: רכשו מאתר ולא מחנות

כשאתם נכנסים לחנות באזור המגורים – ואומרים לכם 'אין' על איזשהו מוצר, סביר שגם בחנות השכנה זה יקרה. ספקים עובדים עם אותן חנויות בכל אזור מגורים, ואז – כאשר יש מחסור, ייווצר לכם הרושם שהמוצר אינו קיים, וזה לא נכון. באינטרנט, אתם מובילים את עצמכם ישירות למוצר שחסר לכם, ולא לחנות עם סיכוי של 50% להימצאותו, כשהיא במגמת ירידה ככל שתנסו אצל השכנות. חנות זו הנה אתר אינטרנט. היא מחזיקה רק מוצרי דיו למדפסת איכותיים שנבדקו בקפידה ומאוחסנים בתנאים אופטימליים.

טיפ מס' 2: ודאו כי החנות דוגלת בתנאי שירות אופטימליים

סיוע לעובדים שאינם באים מרקע טכנולוגי, אספקת הסחורה מהר, משלוחים עד כתובתו העסקית של הלקוח. משלוחים בכל הארץ באופן נגיש. פרמטרים אלו הם המינימום הנדרש בשביל לומר כי חנות טונרים או דיו מסוימת היא חנות מקצועית המבצעת את עבודתה בצורה טובה. אבל שירות טוב כולל עוד אספקטים שאוזכרו כאן לעיל, כמו למשל להחזיק צוות בקרת איכות שיוודא כי כל מה שנכנס אליכם הביתה או למשרד הוא איכותי ובטוח לשימוש.

טיפ מס' 3: ודאו כי החנות דוגלת בצעדי שקיפות מול הלקוח

במידה וללקוח יש השגות על מחסנית דיו תחליפית, ניתן יהיה למדוד אותה ולוודא שהוא קיבל מחסנית שהיא FULL CAPACITY. במידה והלקוח מתלונן על טונר תקול, הוא ייבדק במעבדות מקצועיות. צעדים אלו גם ישמרו על המוצרים שלכם כלקוחות, וגם יוודאו כי לחנות נכנסים רק מוצרי איכות, בין אם מדובר במוצרים תחליפיים, ובין אם הם מקוריים של חברות המדפסות השונות. בכך, תוכלו להבטיח לעצמכם חנות איכותית ואמינה מול כל קניין ולקוח באשר הוא.