מדוע כדאי ללמוד קורס חשב שכר?

קורס חשב שכר הנו קורס חשבונאי יחיד מסוגו שאינו מצריך דרישות קדם. לכן, מי שמעוניין לסלול את דרכו כעובד בחברות הגדולות והיוקרתיות במשק יכול לעשות זאת כחשב שכר שהוא בוגר קורס חשבי שכר בכירים. הקורס חולש על נושאים העוסקים בבחינת ההסמכה וגם מכשיר, הלכה למעשה, את תלמידיו בעבודה המעשית. זהו קורס שלא רק שהתלמיד לומד כיצד לעבור את הבחינה, הוא מגיע למקום העבודה עם הכלים המעשיים שיסייעו לו לעמוד בדרישות המעסיק ולחבר תלושי שכר על פי דרישתו ביעילות ובקלות.

ללא דרישות קדם

קורס חשב שכר אינו מתאפיין בדרישות קדם בנושאים שונים העוסקים בניהול חשבונות. כל סטודנט יכול להתחיל ללמוד את הקורס כהכשרה יחידה או ראשונה, להיחשף לעולם תלושי השכר, ללמוד כיצד מרכיבים אותם, איך קובעים את הניכויים השונים וכיצד מגישים לעובד ולמעסיק תלושי שכר סופיים בעקבות תהליכים אלה.

מוביליות בתעסוקה

קורס חשבי שכר בכירים מאפשר לכם לנייד את עצמכם ממקום עבודה אחד למשנהו בהתאם לעניין באותו מקום, לאינטרסים שלכם, לשכר שמוצע לכם וכד'. ההכשרה שלכם בתור חשבי שכר היא אחידה, ולכן ניתן להשתלב בכל מקום עבודה בתור חשבי שכר. זוהי אחת ההכשרות שמאפשרת לכם באמת חופש תעסוקתי ויכולת השתלבות בכל ארגון, מהקטן ביותר ועד לתאגידי ענק עם מחלקות חשבות שכר נפרדות.

ניתן לעבוד גם כשנוהלי החשבונאות בישראל שונו

בשונה ממקצועות בענפים שונים בהייטק ובהנדסה, בהם כל שינוי תקן מצריך לימוד מחדש של הנושא בו הוכשרתם, לא כך מתנהל עולם חשבות השכר. כאשר תקנים, חוקים ותקנות מתעדכנים/ות אתם תקבלו את הבשורה על כך במסגרת ימי עיון מרוכזים. בדיוק מסיבה זו, לשכת רואי החשבון מציבה דרישה לכל חשב שכר לעשות 3 ימי עיון בהיקף של 15 שעות לימוד בשנה. מדובר בימים מרוכזים בהם השינויים בחקיקה מועברים לכם על ידי המרצים, ובתוך 1-2 ימי עדכון אתם יכולים לעבוד במסגרת הנהלים החדשים. לשם השוואה, אם הייתם לומדים מקצוע מדעי או מענף ההייטק, ישנם שינויים שהיו עשויים להצריך מכם ללמוד מחדש את כל הנושא, למשל בעקבות שינוי טוטלי בטכנולוגיה או בשיטת עבודה או הפעלה מסוימות. היות וחשבות שכר הוא מקצוע חשבונאי משפטי, קורס חשב שכר שומר עליכם יציבים ומצריך רק ימי עיון קצרים המוסדרים מדי שנה.