מה התפקיד של חברת השמה להייטק?

תחום ההייטק הוא תחום רחב אשר נמצא בהתפתחות מתמדת. מדובר באחד התחומים הפופולאריים והמבוקשים ביותר, ולכן למצוא עבודה בתחום יכול להיות מורכב מאוד. אם אתם רוצים למצוא לא סתם עבודה, אלא את העבודה המתאימה והנכונה ביותר עבורכם, חברת השמה להייטק היא התשובה בשבילכם.

הגדרת התפקיד הבסיסית של החברה היא להוות גורם מקשר בין מחפשי העבודה לבין החברות המגייסות בתחום ההייטק, אך מדובר בתחום הרבה יותר רחב מזה.

חברת השמה היא לא רק גורם מתווך, אלא פועלת בצורה הרבה יותר רחבה על מנת ליצור את ההתאמות הטובות ביותר ולמצוא לכל עובד בהייטק את ההתאמה הנכונה לו ולכל חברה את העובדים אשר יכולים להשתלב בה על הצד הטוב ביותר.

 

התאמה על בסיס היכרות אישית

בשיטה המסורתית בה המיון הראשוני מבוצע על בסיס קורות חיים, יכולים לא מעט להיות פספוסים. מועמדים אשר על הנייר נראים מבטיחים אך לאחר סינון ובדיקה מתגלים כלא מתאימים, או ההפך – מועמדים שקורות החיים שלהם נראים כלא מתאימים, אך בפועל הם יכולים להוות את ההתאמה הטובה ביותר עבור החברה.

לכן, כאשר חברת השמה להייטק מעורבת בתהליך, ההתאמה מבוצעת על בסיס היכרות אישית של חברת ההשמה הן עם המועמד והן עם החברה המגייסת כך שבסופו של דבר מבוצעת התאמה איכותית ונכונה יותר וסיכויי הצלחה הרבה יותר גבוהים.

 

הכנה של המועמדים לתהליך

עוד יתרון חשוב של חברת השמה להייטק הוא ההכנה שהיא מבצעת למועמדים לפני תהליך הגיוס. חשוב להבין כי הליך הגיוס בהייטק הוא מורכב מאוד, ולכן לא מעט פעמים קורים מצבים בהם מועמדים לא מצליחים לעבור את התהליך רק בגלל שלא היו מוכנים אליו בצורה נכונה, ולא בגלל שהם לא מתאימים למשרה.

לכן, ההכנה שמבצעת חברת ההשמה, מתוך ההיכרות שלה עם הליך הגיוס ומתוך הניסיון הרב שלה בתחום, היא חשובה מאוד והיא יכולה להשפיע מאוד על סיכויי ההצלחה של העובדים ועל האפשרות שלהם למצוא את העבודה המתאימה והנכונה ביותר בשבילם.