מעצבת אתרים תשדרג לכם את אתר האינטרנט

מעוניינים באתר אינטרנט מעניין יותר, אטרקטיבי יותר, עם יותר מבקרים? תפסיקו לתלות את יהבכם במקדם האתרים. אתר שמושך מבקרים הוא קודם כל אתר מעוצב. מעצבת אתרים תדע להפיק עבורכם שדרוג אתרים שיגרום לכך שהם יהיו מהיפים ומהמדהימים ביותר ברשת, במשכם אליהם מבקרים רבים. אז כיצד עובדים על אתר אינטרנט וגורמים לו להיראות אטרקטיבי ומושך מבקרים.

רה-אפיון של האתר

מעצבת אתרים תבדוק את אתרי האינטרנט שלכם ותבצע רה אפיון אתרים עבורם. המטרה תהיה לגבש תבנית מוגדרת היטב לעיצוב מחדש של האתר. היא תעבור על מקומות בהם לא שילבתם טוב את הצבעים, למשל בחרתם רקע כהה שמסתיר את הפונט, או שילבתם פונט גדול/קטן מדי במקומות מסוימים. בשלב אפיון אתרים תדאג המעצבת למה שצריך בשביל לכונן באתר שלכם את התכנון הנדרש להעמדתו כדף אינטרנט אטרקטיבי, מעניין ובעיקר מהנה לגולש.

שדרוג אתרים הלכה למעשה

מעצבת אתרים, תוך כדי תהליך השדרוג עצמו, תבוא עם מגוון רעיונות להעשרת עיצובו של האתר אל מעבר למה שתוכנן באפיון. כך, למשל, היא תצביע על נקודות בהן ניתן יהיה לשלב ג'אווה סקריפט (למי שלא יודע, דמויות או מיצגים זזים כמו באנימציה) או להפוך את הכפתורים ל HOVER BUTTONS (כפתורים משני צבע בעזרת העכבר). במסגרת שדרוג אתרים תבטיח המעצבת כי האתר שלכם לא רק ייבנה לפי אפיון אתרים, אלא גם יחודד אל מעבר לכך במטרה להפכו למעוצב באופן חסר תקדים.

שיפור מובטח כבר בימים הראשונים להעלאה

צרכנים חכמים, שפנו קודם אל מעצבת אתרים ורק אחרי זה אל מקדם, זכו כבר בשבוע הראשון להרבה מאד לידים וביקורים. דמיינו מה יקרה לאתר שלכם, המושקע ורווי התכנים, שכבר טופל על ידי מקדם? באמצעות אפיון אתרים לקראת שדרוגם, גם אתם תזכו להרבה מאד מבקרים, חשיפה וביקורות חיוביות על הנעשה באתר שלכם. אתר אינטרנט יפה זה אתר אינטרנט שעובד. ואתר אינטרנט שעובד הוא הוא שיביא לכם חשיפה, הרבה לפני שבכלל חשבתם על נושאים לקידום. נושאי הקידום חשובים בעיקר כשהאתר כבר מגובש ואתם נדרשים לשמור על פעילותו ופעילותכם באמצעות תוכן כתוב. עבודה על פי סדר זה תבטיח לכם הצלחה רבתי בחשיפת האתר שלכם לציבור.