משרד חקירות – איתך לאורך כל הדרך

לעיתים קרובות אנישם נתקלים בבעיות בחייהם אשר מצריכים התערבות של גוף חיצוני כלשהו, אדם אשר חושד בכך שאשתו בוגדת בו, אישה אשר חושדת שבעלה מנהל רומן עם מישהי אחרת, מעסיק אשר חושד כי עובד מסויים מועל באמונו ועוד כהנה וכהנה מקרים רבים אשר מצריכים התערבות של חקירה חיצונית, לרוב נעזרים בחקירה פרטית אשר מתבצעת על ידי משרד חקירות מוסמך או חקירת פוליגרף לגילוי האמת המלאה. משרדי החקירות בישראל מציעים לאזרחים חוקרים פרטיים מוסמכים אשר מונו על ידי משרד המשפטים. לרוב לכל חוקר ישנו תחום התמחות, אולם, עבודת תחקיר יכול לבצע כל חוקר פרטי טוב.

סוגי משרדים המספקים שירותי חקירות

בכדי שמשרד ייחשב למשרד חקירות תקני, הוא חייב להחזיק ברישיון כול, הן החוקרים והן המשרד עצמו חייבים להיות בעלי רישיון משרד חקירות. לרוב לכל משרד העוסק בחקירות יש תחום התמחות, ישנם משרדי חקירות אשר מתמחים בחקירות פליליות מתחום הפשע, הגניבות וכו', לעומתם ישנם משרדים אשר תחום ההתמחות שלהם הינו התחום האישי, למשרדים הללו פונים לרוב אנשים אשר חושדים בבן או בת זוגם בבגידה, אנשים אשר מעוניינים לגלות פרטים אישיים על מישהו מקרים בהם הם מעוניינים להיות עדים למהלך של פינוי דירות של אדם מסויים ועוד. בנוסף לחקירות פליליות וחקחרות אישיות, ישנם משרדים אשר מתמחים בחקירות כלכליות, אלו הן חקירות אשר אנשי עסקים לרוב, מעוניינים לבצע טרם כניסתם לשותפות כזו או אחרת או מסיבות אחרות.

מה עומד לרשותם של משרדי החקירות?

היתרון אשר יש למשרד חקירות בביצוע חקירה הינו בכך שלמשרדי חקירות ישנם כלי עזר רבים, הן לאיתור והן למעקב אחר האובייקט אותו הם חוקרים, משרד חקירות טוב מצוייד במצלמות משוכללות וציוד אלקטרוני חדשני ביותר, כמו כן למשרד חקירות טוב תהיה גישה אינטרנטית למידע מסווג והוא יעבוד בצורה הדיסקרטית ביותר, תוך כדי שמירה על כללי אתיקה בינאישיים. כאשר בוחרים משרד חקירות חשוב לבחור במשרד אשר יש ברשותו רישיון מטעם משרד המשפטים ועובד כחוק וכמובן רצוי לבחור במשרד עם ניסיון עשיר ככל האפשר.