קורס בניית ציפורניים אונליין? יש חיה כזאת!

זה אולי יישמע לכם בהתחלה מעט תלוש מן המציאות, אבל קורס בניית ציפורניים ממש לא חייב להתקיים בצורה פרונטלית.

נכון, הגבות בהתחלה מורמות לנוכח הקונספט החדשני, אולם ענף הלימודים וכן הלימודים והקורסים המקצועיים, צועד בצעדים נמרצים אל עבר החדשנות הטכנולוגית, והוא איננו פוסח על שום תחום.

קורס ציפורניים מקוון – איך זה מתנהל?

ובכן, ישנה בעייתיות שעליה כדאי שנשים את האצבע כבר מן ההתחלה: לא ניתן לרכוש את הידע הנדרש כדי לבצע עבודות בניית ציפורניים, וזאת כל עוד לא התנסינו על לקוחות אמתיים, או נסיינים.

במסגרת קורס ציפורניים אונליין, תיהנו משילוב שבין שני העולמות. מן הצד האחד תוכלו לרכוש ידע תיאורטי נרחב והכרחי באמצעות פלטפורמות מקוונות שונות וכן תקבלו את הציוד הראשון הנדרש לצורך התנסות מעשית, כשהכל מלווה בסרטונים.

ועם זאת, כדי להבטיח את הכשרתן של משתתפות הקורס, ומבלי לפסוח ולו על פרט אחד, תכנית הלימודים כוללת מפגש פרונטלי מסכם אשר הופך את כל החומר הלימודי התאורטי למציאות.

משך תכנית הלימודים

אופיים של התכנים ומשך הלימודים משתנה ממכללה למכללה. חשוב גם לציין שישנם גופים פרטיים ובעלות מקצוע בתחום בניית הציפורניים אשר מעבירים קורסים מקוונים מסוג זה.

לרוב תכניות הלימודים יתפרשו על גבי כחודש עד חודשיים. פרט שחשוב לזכור כאשר מדובר בלימודים אונליין לבניית ציפורניים, הוא שמשך הקורס יכול להיבחר על פי העדפתה של התלמידה.

במקום להיות מחוייבים להגעה לכיתת לימוד בזמנים מסוימים ועל פי לוח זמנים מדויק, הרי שניתן ללמוד בזמן ובמקום שנוחים לתלמידה בלבד.

כיצד התכנית נראית בפועל?

הקורס עצמו כולל סרטונים להדגמות, הסברים פרטניים וחומרי רקע.

חשוב לזכור שכדי לדעת לבנות ולטפח ציפורניים בצורה נכונה, הרי שחשוב גם להכיר את מבנה היד וכל שכן את האנטומיה של הציפורן.

כל לקוחה מביאה עמה סוג ציפורן שונה, חוזק שונה והיבטים שונים שיש לקחת בחשבון דוגמת צבע העור.

בניית ציפורניים היא במידה רבה גם סוג של אמנות, וככזו, הרי שיש לקחת בחשבון את הצבעים שיחמיאו באופן הנכון ביותר לצבע העור ולגיל הלקוחה.