קורס הפקת אירועים – ללמוד מקצוע מכניס ומעניין

קורס הפקת אירועים פותחי לכם צוהר למגוון רחב של אפיקי תעסוקה. מי שמעוניין ללמוד מקצוע שיש בו פרנסה טובה והוא גם מסב עניין רב לסטודנט, קורס הפקת אירועים הוא המסגרת בשבילו. קורס הפקת אירועים מסב לכם ידע בהקמת כל סוגי האירועים, מהמשפחתיים והאינטימיים ביותר ועד לאירועים מרכזיים כמו פסטיבלים או מטעמן של מועצות מקומיות. לכן, אפשרויות התעסוקה רחבות מאד ומאפשרות לכם מגוון רחב של אפיקי התפתחות חדשים.

לימוד בסיסי אודות הפקת אירועים

קורס הפקת אירועים מציע, בראש ובראשונה, את סל הבסיס שכל מפיק חייב להכיר: עבודה מול חברות קייטרינג, מוזיקה ותשתיות, עבודה באולמות ובגני אירועים והכרה מעמיקה עם תחום הלוגיסטיקה; כיצד ניתן לתרגם דרישות של לקוח לכמות אורחים, לסוג תפריט ולהתנהלות בארוחה (מנה לסועד או Refill) למהלכים מעשיים וליישם אותם עבור כל לקוח על פי רצונו.

לימוד פרטני של תכנון אירועים מיוחדים

ישנם אירועים שמתרחשים לעתים רחוקות אך עשויים בהחלט להיות חלק מתיק העבודות שלכם כמפיקים. אירועים אלו הם כנסים מקצועיים, פסטיבלים מוזיקליים למוזיקאים, אירועי תרבות למביני עניין (ציירים, נגנים וכד') ואפילו שילוב של כל הנ"ל, ליצירת מרקם תרבותי עשיר בכינוס אחד. מנגד, ייתכן כי תקבלו הזמנה ללא פאן אומנותי אזוטרי, אלא יותר המוני, למשל אירוע של רשות מקומית ביום העצמאות. במסגרת קורס הפקת אירועים, יושם דגש על ירידה לפרטים, ותרגום דרישותיו של היזם למהלכים ברי קיימא. במסגרת לימוד נושאים כאלה, הדגש יהיה על ריבוי דרישות, והיכולת של התלמיד לעקוב אחריהן ולהגיב להן. ייתכנו תרגילים ובהם דרישות הלקוח יהיו סותרות, ואז יתורגל סדר עדיפויות שיאפשר להוציא את האירוע אל הפועל, תוך הבטחת הגשמת ציפיותיו של הלקוח.

תעסוקה בהמשך הדרך

בוגרי קורס הפקת אירועים יוכלו להשתלב בכל מקום בו נדרש מפיק, אבל זהו תחום שייתכן כי היותכם חדשים בו קצת תאט את קצב קבלתכם לעבודה. לכן, מומלץ לגשת לעבודות הראשונות שלכם כעצמאיים, לבנות את עצמכם, לגבש תיק עבודות על סמך אירועי הפקה בהתהוות ולהציע את עצמכם כעובדי הפקה בחברות הגדולות לאחר כברת דרך. כעצמאיים שהשתלמו במסגרת קורס הפקת אירועים תוכלו להציג ידע מרשים ויכולות הפקה כמו של מפיק מנוסה, ולכן ההתקדמות שלכם תתרחש במהרה בסבירות גבוהה מאד.