קורס יזמות נדלן – מה באמת חשוב לדעת לפני שבוחרים אותו?

מהו קורס יזמות נדלן ומה חשוב לדעת כאשר בוחרים אותו? קורס יזמות נדלן, בשונה ממה שרבים חושבים, הוא לא קורס מנטורינג עסקי להשגת הון עצמי. זהו קורס שבא ללמד אתכם נדלן כמקצוע. אתם יכולים להיות גם עניים וכמעט חסרי רכוש אפילו. אבל אם אתם מאמינים שההשקעה בנדלן היא הדבר הנכון והערך הנכון עבורכם ועבור החברה האזרחית, קורס יזמות נדלן עשוי בהחלט להתאים לכם.

לימוד מהלכי ייזום שאינם מתועלים ישירות לרכישת דירה

אלו מכם שמגיעים לקורס בלי הון עצמי יכולים לאמץ במיוחד ערך זה: אנו נלמד כיצד להחתים ועדי בתים וחברות מנהלות של בניינים על מהלכי התחדשות עירונית לשם שיפוץ הבניין שלהם. בשביל להיות מחתים, בשונה מלהיות רוכש-דירות, לא צריך הון עצמי, צריך אסרטיביות וידע בנדלן, כולל הפגנת ידע זה ללא חשש גם מדיירים עצבניים במיוחד. מי שעובד בזה יכול בהחלט לגייס הון עצמי שיום אחד ישרת אותו לרכישת דירה. קבוצות נדלן רבות מגייסות מחתימי התחדשות עירונית, שעובדים בזה ממש כמו בהייטק: באים לעבוד כמה שעות טובות ביום, ומקבלים או משכורת חודשית או על פי אחוזי הצלחתם בהחתמה, כעצמאיים. קורס יזמות נדלן ילמד אתכם את כל מהלכי הייזום שאתם צריכים לדעת כשאתם משוחחים עם ועדי בתים וחברות מנהלות על האפשרות שתהיה התחדשות עירונית בבנייניהם.

לימוד מסלולי נדלן לבעלי רכוש

קורס יזמות נדלן כמובן יעיל מאד עבור מי שיש לו רכוש, כלומר דירה אחת לפחות בבעלות. אז, ניתן ללמוד גם פרק נוסף שנקרא קורס השקעות בנדלן, שם ילמדו אתכם מה אתם יכולים לעשות עם הכסף שיש לכם ביד או דרך דירות או באופן ממשי. ניתן לשעבד חלק ממנו כדי להתרחב לרכישת נכסים חדשים בתשואה גבוהה או להשתמש בנכס שיש לכם באזור ביקוש (תל אביב וסביבתה או ירושלים וסביבתה בדרך כלל) כדי לעשות ממנו נדלן מניב ולעבור לגור במקום אחר. קורס השקעות בנדלן סולל לכם את הדרך שהכי תתאים לכם להתנהל עם הנדלן שלכם ולהביא את הרווח ממנו לשיאים חדשים. אנו נלמד גם מסלולי התרחבות ואקסיטים וגם מסלולי נדלן מניב אפשריים.