קורס עיצוב שיער – האומנות בראש שלך!

תמיד היה לך חוש ליופי. תמיד נמשכת ליצור משהו יפה, בגזירה, בציור, בעיצוב, זה לא באמת היה משנה. מה שבאמת היה חשוב זה שעשית משהו בשתי הידים שלך, וזה יצא יפה, וזה שימח את האנשים שהסתכלו על זה והם חייכו. מה שאת רוצה לעשות זאת אומנות, אבל לא סתם אומנות יפה וחלולה שתלויה במוזיאון או בסלון ואף אחד כבר לא מתרגש ממנה. אלא משהו חי, משתנה, שיוצא לרחוב ובועט  החוצה. משהו שקשור לאנשים, לרגשות שלהם, לאופן שבו הם חווים את עצמם. יכול להיות, אם כך, כי קורס עיצוב שיער יכול להתאים לך.

 

מה לומדים במהלך קורס עיצוב שיער?

 

לפני שמתחילים ללמוד (ויש הרבה מה) צריך לדעת שעיצוב שיער הוא קודם כל כשרון. כשרון להקשיב לאנשים ולדעת בדיוק מה הם רוצים, כשרון להכיר אנשים ולתת להם את מראה השיער הנכון להם. אפשר לדעת וללמוד הרבה מאוד דברים על עיצוב וסגנון, אבל את היכולת להקשיב לזולת, עם זה צריכים להגיע מהבית. כי גם מעצב השיער הגדול ביותר, צריך להבין שהוא מתעסק פה עם ראש של מישהו אחר. בקורס העיצוב עצמו לומדים נושאים מגוונים, ממבנה השיערה, דרך אופנה, צבע כימיה מוצרים משלימים בבריאות ויופי, עיצוב פאות, התאמה של תוספות שיער ועוד. כל קורס וכל מורה נותן דגש אחר על התחומים שנראים לו וקרובים אל ליבו.

 

איך בוחרים קורס עיצוב שיער?

 

בדיוק כמו בקורסים אחרים, גם כאן יש הרבה מאוד חברות עם הרבה אתרים יפים והרבה הבטחות. רק שביעות הרצון של הלקוחות לאורך זמן יגידו אם זה היה המקום הנכון ללמוד בו. לכן אין כלי אחר מלבד הקשבה ללב והליכה אחר האיסטיקטים שלך. האם יש כימיה עם המורה, האם קורס עיצוב השיער נראה מעניין ומקיף דיו, אפשר לבקש טלפון של תלמידים (או תלמידים לשעבר) ולשאול למידת שביעות רצונם, ואפשר גם פשוט להסתכל על העיצובים שיוצאים מהמספרות של התלמידים באותו הקורס.