קריירה במסגרת חברה לבניית אפליקציות – מסלול לימוד עם עתיד רחוק

אין ספק שבעולם טכנולוגי מבוסס מובייל כמו של היום, הדרישה לעובדים במסגרת כמו חברה לבניית אפליקציות גבוהה מן הרגיל. על מנת להשכיל לעבוד בכזו חברה, בדרך כלל יש 2 דרכי קבלה. הראשונה היא כתוצאה מתואר אקדמאי, רצוי מהטכניון או מאחת מששת האוניברסיטאות, במדעי המחשב. מסיימי תואר ראשון בתחום זה יכולים להשתלב, ללא קורס נוסף, כמתכנתים ואנשי פיתוח וסיסטם באותן חברות. ואולם, גם מי שלא למד לתואר ראשון יכול לעבוד שם על ידי רישום להכשרת בודקי תוכנה. ההכשרה נערכת על ידי קבלן חיצוני שבדרך כלל גם מוצא עבודה למסיימים.

קבלה לעבודה בחברה לבניית אפליקציות

הקבלה לעבודה נעשית, כפי שביארנו בפתיחת טקסט זה, או באמצעות הצגת תואר ראשון במדעי המחשב לצורך קבלה לעבודה כמתכנתים ואנשי פיתוח, או באמצעות הכשרת בודקי תוכנה לצורך עבודה ב- Q.A. מסלולים אלו מביאים עמם בשורה מספקת, שכן הם מקנים לכם את היכולת להשתלב במסגרת חברה לבניית אפליקציות. קבלה לעבודה במסגרת בית תוכנה היא נשוא שמעסיק ישראלים רבים המבקשים להגדיל את פרנסתם ולעסוק במקצוע מעניין ומרתק.

הכשרת מאפיינים – מסלול לעובדים יצירתיים שרואים למרחוק

הכשרת מאפיינים מספקת לכם את המידע על חוויית משתמש ותכנון תשתיות. למסלול זה נהוג לקבל אנשים שעסקו בעברם באומנות מופשטת או בתקשורת חזותית, אשר יש להם ידע בוויז'ואל. זהו מסלול בו אתם לומדים כיצד ליצור אינטראקציה עם הלקוח באופן ראשוני ולסייע לו לתכנן את האפליקציה. מי שלומד מסלול זה למעשה יוצר את היוזמה להתהוות האפליקציה, שכן מה שמתוכנן מול הלקוח בעזרתכם הוא גם מה שמוגש לצוותי הפיתוח לצורך יישומי, הלכה למעשה. בהמשך, הדבר יוגש גם לצוותי הבדיקות למעבר על התוצרים בזמן אמת.

קריירה רבת שנים בתחום טכנולוגי מבטיח

עולם פיתוח האפליקציות לא הולך לשום מקום. הוא רק הולך ומתעצם. לכן, אם אתם מחפשים מסלול לימוד חדש שייקח אתכם רחוק, לימוד בניית אפליקציות, בדיקות, פיתוח או אפיון, הוא העתיד שלכם. חברה לבניית אפליקציות תשכור כל מי שעומד בהכשרה המבוקשת לעבודתו ונמצא מתאים לעיסוק בה. בואו לממש את עתידכם במסגרת בית תוכנה המתמחה בפיתוח אפליקציות!